Büyük Ekranı Keşfedin

Kablosuz Yansıtma I  Gerçek 1080P I Android 9.0

Klasiğin Uyumu

X1 Max, altın oran tasarımlı bir görünüme sahiptir, üst kasa entegre kalıplıdır, iki tarafında da birleşme noktası yoktur ve bu, sanatsal zarif bir geçiş sağlar. Sade görünüm, modern estetik tasarım fikrini, sıradan ama unutulmaz bir incelik ve zarafetle ortaya çıkarır.

İnteraktif çoklu ekran ile küçükten büyüğe yansıtın

IOS ve Ipad’i destekler, gerçek ve muhteşem renklerle, yüksek çözünürlüklü filmleri limit olmadan izleyin. Yansıttıktan sonra telefon ekranını olduğu gibi tutmamıza gerek yok, telefonumuzu rahatlıkla kullanabiliriz.

Geriye sadece eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Komple Cam Mercek, Net ve Dayanıklı

Net görüntü sağlayan, yüksek yansıtma indeksi veya sıcaklıktan etkilenmeyecek, bozulmayacak, aşınmaya dayanıklı ve bakımı kolay, çok katmanlı, kaplamalı cam mercek.

Dört Noktadan
Keystone Düzeltmesi ile
Her Konumdan Düz Görüntü

Net görüntü sağlayan, yüksek yansıtma indeksi veya sıcaklıktan etkilenmeyecek, bozulmayacak, aşınmaya dayanıklı ve bakımı kolay, çok katmanlı, kaplamalı cam mercek.

Her Günü İlk Günü gibi

20,000 saatlik kullanım ömrüne ulaşan LED ışık kaynağı. Eğer günde 8 saat kullanılırsa 2,500 gün boyunca ilk günkü keyifle izlemeye devam edebilirsiniz.

Tozlanma önleyici tasarım ile
daima temiz

Toz projektörler için her zaman bir sorun olmuştur, ekranda siyah noktalara ve özellikle projektörün iç kısmına girdiğinde zayıf ısı dağılımına neden olacaktır. X1 projektörün alt kısmında toz önleyici filtre mevcuttur. Düzenli yapılacak temizlik ile cihaz maksimum verimlilik ile uzun ömürlü çalışacaktır.

1.35:1 atım oranı, evdeki odanıza uygun,

3 metreden 100 inç (221,4 cm x 124,5 cm) boyutunda görüntü yansıtabilirsiniz.

Wanbo X1 Max Satın Almak İçin

Wanbo X1 Satın Almak İçin